Marketing

Fő célunk, hogy minőségi, egyedi és élményteremtő rendezvényekkel színesítsük a hallgatók mindennapjait, valamint segítsük látókörük bővítését és az egyetemen tanultak kiegészítését aktuális, érdekes témákban.

Ezen programok megálmodása, megtervezése, kivitelezése, promóciója valamint lebonyolítása áll a szekció feladatának fókuszában, így a rendezvényszervezés mellett a kreatív gondolkodás és az online-offline marketing területén is nagy tapasztalatot szerzünk.

A UBC számomra felnyitott egy új, rengeteg lehetőséggel teli életszakaszt, ugyanis szakmai szempontból rendkívül sokat fejlődhettem, az egyetemi tanulmányaimat kiegészítve. Emellett pedig megtaláltam azt az összetartó közösséget, ahová öröm tartozni, és ahol tudom, hogy bárkire számíthatok.

Kovács Dóri
Marketing Lead